Medi-Peel

Головна » Medi-Peel » Сторінка 7
Сортувати за
73–84 Товарів з 133 Товарів
Немає в наявності

Маска тканина з ліфтинг ефектом для звуження пор з колагеном Medi-Peel Red Lacto Collagen Pore Lifting Mask

80,00 грн.

Маска Medi-Peel Red Lacto Collagen Pore Lifting Mask має підтягувальний ефект завдяки колагену, що входить до складу.

Немає в наявності

Маска тканинна для обличчя заспокійлива з центеллою та бамбуком Medi-Peel Bamboo Cica Bomb Calming Mask

80,00 грн.

Тканинна маска Medi-Peel Bamboo Cica Bomb Calming Mask з центеллою і бамбуком є потужним засобом з антибактеріальними і протизапальними властивостями, здатним ефективно усувати подразнення, зменшувати почервоніння і боротися з куперозом.

Немає в наявності

Маска тканинна для обличчя омолоджувальна з перлами та колагеном Medi-Peel Collagen Firming Glow Mask

80,00 грн.

Подаруйте своїй шкірі розкішний догляд з омолоджувальною тканинною маскою MEDIPEEL Pearl Collagen Firming Glow Mask.

Немає в наявності

Маска тканинна для обличчя тонізуюча з ніацинамідом Medi-Peel Vitamin Bomb Refreshing Mask

80,00 грн.

Маска з вітамінним комплексом Medi-Peel Vitamin Bomb забезпечує інтенсивне живлення шкіри, надаючи їй здорового і сяючого вигляду

Маска-плівка для зволоження обличчя Medi-Peel Mooltox Hyaluron Layer Wrapping Mask 70 мл

780,00 грн.

Маска-плівка для зволоження обличчя Medi-Peel Mooltox Hyaluron Layer Wrapping Mask. Ця інноваційна маска, що світиться, не тільки надає вашому обличчю об’єму і яскравого сяйва одразу після зняття, а й забезпечує тривале зволоження і пружність вашої шкіри.

Немає в наявності

Маска-плівка для обличчя для звуження пор з колагеном Medi-Peel Red Lacto Collagen Wrapping Mask 70 мл

1 050,00 грн.

Об’єднуючи в собі естетику й ефективність, маска-плівка Medi-Peel Red Lacto Collagen Wrapping Mask є майстерним поєднанням ніжного гелю, здатного трансформуватися на вашій шкірі в чарівно-доглядальний кокон.

Маска-плівка з ліфтинг ефектом Medi-Peel Extra Super Wrapping Mask 70 мл

1 050,00 грн.

Маска-плівка MEDIPEEL Extra Super 9 Glow Lifting Wrapping Mask – це ваш ключ до ідеально чистої та підтягнутої шкіри.

Маска-плівка освітлювальна вітамінно-колагенова Medi-Peel Vegan Vitamin Collagen Wrapping Mask 70 мл

1 050,00 грн.

Представляємо революційну маску-плівку від MEDIPEEL, створену для тих, хто прагне до досконалості своєї шкіри. Ця інноваційна маска поєднує в собі силу вітамінів і колагену для освітлення шкіри та боротьби зі старінням.

Набір мініатюр для догляду за обличчям Medi-Peel 9 Volume Bio Tox Trial Kit

640,00 грн.

Представляємо вашій увазі пробний набір Medi-Peel Peptide 9 Volume Bio Tox Trial Kit – ключ до відновлення молодості вашої шкіри.

Немає в наявності

Набір мініатюр для догляду за обличчям Medi-Peel Algo-Tox Multi Care Kit

1 530,00 грн.

Medi-Peel Algo-Tox Multi Care Kit – це професійний комплексний набір для догляду за чутливою шкірою. До складу набору входять засоби, які були спеціально розроблені, враховуючи особливості цього типу шкіри, і містять дбайливі, але ефективні компоненти

Немає в наявності

Набір мініатюр для догляду за обличчям з пептидами Medi-Peel Bor Tox

1 530,00 грн.

Medi-Peel Bor-Tox 5 Peptide Multi Care Kit забезпечує “ефект ботокса” для шкіри, спрямований на усунення зморщок, рельєфу і пружності

Олія гідрофільна Medi-Peel Lacto Collagen Cleansing Oil 2.0 2х Lacto Collagen 200 мл

930,00 грн.

Відкрийте для себе силу передових інгредієнтів та інновацій у догляді за шкірою з гідрофільною олією для обличчя Medi-Peel Red Lacto Collagen Cleansing Oil 2. Цей революційний продукт призначений для тих, хто прагне до бездоганної чистоти шкіри і природного сяйва.

Scroll To Top
Категорії
Close

Переглянуті товари

Гель-фіксатор для брів Soika Cement

160,00 грн.

Гель-фіксатор для брів SOIKA CEMENT створений для абсолютного контролю та максимально стійкої укладки брів.

Парфумована вода для волосся Triology Tuberose Vanille 30 мл

390,00 грн.

Парфумована вода Tuberose Vanille надає волоссю витонченого аромату білих квітів, огорнутих теплою ваніллю та м’якими східними акордами.

Парфумована вода для волосся Triology Plum Bloom 30 мл

390,00 грн.

Парфумована вода Plum Bloom надає волоссю соковитого фруктово-квіткового аромату із солодкими та свіжими цитрусовими акордами.

Парфумована вода для волосся Triology Midnight Violet 30 мл

390,00 грн.

Парфумована вода Midnight Violet надає волоссю глибокого квітково-деревного аромату з легкою солодкістю та пряними акцентами.

Головна
Категорії
Фільтр
1 Бажання
0 Кошик

Вхід

Кошик

Close

Ваш кошик порожній.

В магазин

Примітка
Скасувати
Розрахувати вартість доставки
Скасувати
Додати код купона
Введіть код
Скасувати
Close